Juvenia armbandsur 18 k vitguld

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JUVENIA, armbandsur, 18 k vitguld, 1970-tal, manuellt uppdrag, safirglas, serienr. 1147855, cal. 765, glasring besatt med åttkantslipade diamanter, diameter 29,5 mm, längd ca 170 mm, totalvikt 51,5 g, originaletui medföljer

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage.

483306

2017-10-17