Värmetallrikar Kina Jiaqing
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄRMETALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, Jiaqing (1796-1820), dekor av bård i järnoxid samt guld, diameter ca 24 cm
Särö
Kuntoraportti
Smärre nagg, slitage
483308
Päivämäärä:
2017-09-16