Catier Tank armbandsur 1990-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARTIER, armbandsur, must de Cartier, Tank, guldpläterat sterlingsilver, quartz, 1990-tal, mineralglas, boettnr. 71373 590005, krona med cabochonslipad spinell, originalband i läder samt spänne i gulddoublé, diameter 23,5 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage. Tavla med smutspartikel.

483314

2017-10-17