Fohund soapstone

Fohund soapstone
Fohund soapstone
Fohund soapstone
Fohund soapstone
Fohund soapstone
Fohund soapstone
Fohund soapstone
Fohund soapstone
Fohund soapstone
Fohund soapstone

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOHUND, soapstone, Kina, 1900-tal, höjd ca 13 cm

Särö

Slitage, smärre skador

483316

2017-09-16