Vacheron Constantin 18 k guld herrarmbandsur
Klubbat för:
37 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
VACHERON CONSTANTIN, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, refnr. 6068, boettnr. 356943, cal 1003, originalläderband, spänne i gulddoublé, diameter 31,5 mm
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage.
483322
2017-10-17