Vacheron Constantin 18 k guld herrarmbandsur

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

VACHERON CONSTANTIN, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, refnr. 6068, boettnr. 356943, cal 1003, originalläderband, spänne i gulddoublé, diameter 31,5 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage.

483322

2017-10-17