Reinhold Norstedt olja

Reinhold Norstedt olja
Reinhold Norstedt olja
Reinhold Norstedt olja
Reinhold Norstedt olja
Reinhold Norstedt olja
Reinhold Norstedt olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

REINHOLD NORSTEDT (1843-1911): "Bruksqvarn", signerad och daterad Reinhold Norstedt Wingåker 1906, olja på duk, ca 61x97 cm

Mindre fläckar

483327

2017-09-10