Klaffbord 1800-tal
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, 1800-tal, fanerad med mahogny, skiva med intarsia, dekor av kompassros, låda i sargen, höjd ca 75, 80x67, vardera klaff ca 23 cm, nyckel finns
Slitage, blekt, fanerskador, fläckar
483339
2017-09-11