Klaffbord 1800-tal

Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1800-tal, fanerad med mahogny, skiva med intarsia, dekor av kompassros, låda i sargen, höjd ca 75, 80x67, vardera klaff ca 23 cm, nyckel finns

Slitage, blekt, fanerskador, fläckar

483339

2017-09-11