Bägare Mikael Sedelin Sundsvall

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 500 SEK

BÄGARE, silver, Mikael Sedelin, Sundsvall 1793, svisselerad blom- och bladdekor, delvis med förgyllning, fot med välvda knäckar, höjd 19,5 cm, vikt ca 326 g

Foten med smärre lagningar

483341

2017-09-11