Bägare Carl Petter Modin Sundsvall

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 500 SEK

BÄGARE, silver, Carl Petter Modin, Sundsvall 1797, svisselerad blom- och bladdekor, delvis med förgyllning, fot med välvda knäckar, höjd 19,5 cm, vikt ca 291 g

Smärre bucklor

483342

2017-09-11