Skrivskåp 1700-tal

Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1700-tal, England, front med rotfaner, beslag av mässing, snedklaff och ovanskåp med inredning av smålådor, fack och ljusbrickor samt spegelglas, höjd 204, 99x58 cm, nyckel finns

Slitage, blekt, fanerskador/bortfall, knoppar till ljusbrickorna sakans

483352

2017-09-10