Skrivskåp 1700-tal
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1700-tal, England, front med rotfaner, beslag av mässing, snedklaff och ovanskåp med inredning av smålådor, fack och ljusbrickor samt spegelglas, höjd 204, 99x58 cm, nyckel finns
Slitage, blekt, fanerskador/bortfall, knoppar till ljusbrickorna sakans
483352
2017-09-10