Etsning Charles Meryon

Etsning Charles Meryon
Etsning Charles Meryon
Etsning Charles Meryon
Etsning Charles Meryon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES MERYON (1821-1868): "Le Ministére de la Marine", etsning, signerad i plåten, 17x14,4 cm

483354

2017-09-11