Kopparföremål

Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄMTAR, HINK, FORM, koppar, 1800-tal, höjd ca 10-24 cm

Sliage, bristningar, bucklor

483363

2017-09-10