Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
BOKHYLLA / SKÅP, 1950/60-tal, fanérat i teak och ek, 4+2 lådor, skåp med skjutdörr, höjd ca 159, 121x44 cm
Smärre slitage, fläckar, hack i skivan
483371
2017-09-11