Matgafflar och matskedar

Matgafflar och matskedar
Matgafflar och matskedar
Matgafflar och matskedar
Matgafflar och matskedar
Matgafflar och matskedar
Matgafflar och matskedar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGAFFLAR, 10 st., MATSKEDAR, 4 st., silver, modell gammal fransk, 18/1900-tal, bl.a Folcker, A G Dufva, längd ca 20-21 cm, vikt ca 930 g

Gravyrer, ägarstämplar

483379

2017-09-10