Karmstol Trensum

Karmstol Trensum
Karmstol Trensum
Karmstol Trensum
Karmstol Trensum
Karmstol Trensum
Karmstol Trensum
Karmstol Trensum
Karmstol Trensum
Karmstol Trensum
Karmstol Trensum
Karmstol Trensum
Karmstol Trensum

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-talets mitt, etikettmärkt Trensum, möjligen Ib Kofod Larsen, ek, gul klädsel, sitthöjd utan dyna ca 33 cm

Dynor saknas, slitage

483380

2017-09-09