Altsaxofon Martin USA
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALTSAXOFON, Martin handcraft Elkhart Ohio, modell "Martin low pitchtillverkad 1927, tillverkningsnummer 77214, originalmunstycke /etui, i väska, ej funktionstestad
Bruksslitage och mindre bucklor
483393
2017-09-10