Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖSTA YDSTRÖM (1861-1952): Rovfågel med byte, signerad och daterad Gösta Ydström 1919, olja på duk, ca 63x93 cm
483396
2017-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här