Gösta Ydström oljemålning

Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA YDSTRÖM (1861-1952): Rovfågel med byte, signerad och daterad Gösta Ydström 1919, olja på duk, ca 63x93 cm

483396

2017-09-10