Bertel Bertel-Nordström

Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström

Klubbat för:

10 500 SEK

2 500 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Stockholmsvy, signerad Bertel-Nordström 1944, olja på duk, ca 46x55 cm

483399

2017-09-10