Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
TROMBON, 1900-talets första hälft, "Beau Ideal Chicago", med munstycke, i väska, längd ca 108 cm
Bruksslitage och mindre bucklor, ej funktionstestad
483404
2017-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här