Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, SKÅLFAT, 3+3 st., tenn, 17/1800-tal, bl a Carl Saur (mästare Stockholm 1737-1779), diameter ca 30-39 cm
Särö
Slitage, skador, bucklor och lagningar, bristningar
483414
2017-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här