Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MICHAEL SCHILKIN, skål, Arabia, Finland, stengods, grön glasyr, signerad M. Schilkin, Arabia, höjd ca 7, diameter 13,5 cm
Fotring med nagg
483419
2017-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här