Michael Schilkin Arabia skål

Michael Schilkin Arabia skål
Michael Schilkin Arabia skål
Michael Schilkin Arabia skål
Michael Schilkin Arabia skål
Michael Schilkin Arabia skål
Michael Schilkin Arabia skål

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MICHAEL SCHILKIN, skål, Arabia, Finland, stengods, grön glasyr, signerad M. Schilkin, Arabia, höjd ca 7, diameter 13,5 cm

Fotring med nagg

483419

2017-09-10