Gustav Lannmark teckningar

Gustav Lannmark teckningar
Gustav Lannmark teckningar
Gustav Lannmark teckningar
Gustav Lannmark teckningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUSTAV LANNMARK (1900-tal): (3), Ekivoka motiv, tusch samt täckvitt, signerade G Lannmark, varierande storlekar

En utan glas

483426

2017-09-10