Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, fyrstämplade, Jacob Lemon (1782-1810/17), dekor av pärlbård, höjd ca 13 cm
En ljusstake med lagningar
483431
2017-09-10