Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, fyrstämplade, Jacob Lemon (1782-1810/17), dekor av pärlbård, höjd ca 13 cm

En ljusstake med lagningar

483431

2017-09-10