Matgrupp Art Deco

Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco
Matgrupp Art Deco

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSALSMÖBEL, 5 dlr, 1920-30-tal, Art Deco, bestående av matbord, 4 stolar, fanérade med olika träslag, inatarsiadekor, 3 iläggskivor 2 st. 40, 1 st. 34, matbord höjd 77, 144x80, stolar sitthöjd ca 43 cm

Slitage, repor, fläckar, mindre fanerbortfall

483441

2017-09-10