Sybord Oktober

Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober
Sybord Oktober

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

SYBORD, "Oktober", formgivet av Carl Malmsten, fanérat i mahogny, utfällbar skiva, inredning av fack, undertill utdragbar korg i rotting, brännmärkt, höjd 65, 55x38 cm

Slitage, repor

483442

2017-09-10