Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
SYBORD, "Oktober", formgivet av Carl Malmsten, fanérat i mahogny, utfällbar skiva, inredning av fack, undertill utdragbar korg i rotting, brännmärkt, höjd 65, 55x38 cm
Slitage, repor
483442
2017-09-10