Chiffonjé 1800-tal

Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-tal, patineringsmålad i grått, beslag i mässing, inredning med lådor och skåp, höjd ca 128, 128x51 cmcm, nyckel medföljer

Bruksslitage, bakstycke med skada

483447

2017-09-10