Peter Dahl färglitografi
2017-09-10
483450
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Barinteriör från KB med självporträtt, färglitografi, sign och numrerad 122/375, bladstorlek 58x86 cm