Åke Axelsson matgrupp för Gärsnäs

Klubbat för:

4 600 SEK

2 500 SEK

ÅKE AXELSSON, matgrupp, 6 dlr, 1900-talets andra hälft, Gärsnäs, bestående av: matbord, 5 stolar modell 217, stomme i bok, sits i mörkbrunt läder, etikettmärkta, bordets höjd 68, diameter 110, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, fläckar, en stol med tryckskada, en stol med spricka

483453

2017-09-10