Trädgårdssoffa

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFOR, 1 par, gjutjärn, 1900-tal, vitmålad, med ribbor i trä, sitthöjd ca 41, längd 149 cm

Slitage, rost, färgbortfall

483468

2017-09-10