Barnmöblemang

Barnmöblemang
Barnmöblemang
Barnmöblemang
Barnmöblemang
Barnmöblemang
Barnmöblemang
Barnmöblemang
Barnmöblemang
Barnmöblemang
Barnmöblemang
Barnmöblemang
Barnmöblemang

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNMÖBLEMANG, 5 dlr, 1900-talets första hälft, vit och blåmålade, bestående av: soffa, bord, byrå stolar 1 par, soffans längd 65, sitthöjd 36, byråns mått 76, 31x54 cm, nyckel finns

slitage, färgbortfall

483478

2017-09-10