Tennföremål

Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANNOR, 5 st., SKÅLAR, 2 st., BURK MED LOCK, tenn, 17/1800-tal, höjd 10-26 cm

Särö

skador, slitage, bucklor, lagningar

483483

2017-09-16