OS 1952 Helsingfors Sport och affischkonst
Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
OLYMPISKA SPELEN, HELSINGFORS 1952 - Helsinki, K2, silvermedalj, diameter 5 cm, i originaletui
PROVENIENS:
Ingemar Hedberg, kanotist, Brunnsvikens kanotklubb, silvermedaljör i Helsingfors 1952, 3 VM-guld i Köpenhamn 1950
Asken med slitage
483492
2017-11-21