Skänk nyrokoko
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÄNK, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, skulpterad dekor, höjd ca 123, 95x52, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Märken, sprickor, ytskador, lagningar, senare invändig belysning
483496
2017-09-10