Skänk nyrokoko

Skänk nyrokoko
Skänk nyrokoko
Skänk nyrokoko
Skänk nyrokoko
Skänk nyrokoko
Skänk nyrokoko
Skänk nyrokoko
Skänk nyrokoko
Skänk nyrokoko
Skänk nyrokoko
Skänk nyrokoko
Skänk nyrokoko

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKÄNK, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, skulpterad dekor, höjd ca 123, 95x52, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Zustandsbeschreibung

Märken, sprickor, ytskador, lagningar, senare invändig belysning

483496

2017-09-10