Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
LENNART NYSTRÖM (född 1944): (3) Komposition, triptyk, signerad Lennart Nyström, olja på duk, varav två st 73x54 resp 73x100 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre färgbortfall
483497
2017-09-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner