Miniatyrmåleri
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MINIATYRMÅLERI, 1800-tal, porträtt föreställande assyriolog Austen Henry Layard (1817-94), gouache på pergament, signerad Carlo Errani, oval ram i silver med fasettslipat glas, höjd ca 8,5 cm
483532
2017-09-10