Miniatyrmåleri

Miniatyrmåleri
Miniatyrmåleri
Miniatyrmåleri
Miniatyrmåleri

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MINIATYRMÅLERI, 1800-tal, porträtt föreställande assyriolog Austen Henry Layard (1817-94), gouache på pergament, signerad Carlo Errani, oval ram i silver med fasettslipat glas, höjd ca 8,5 cm

483532

2017-09-10