Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNG, 1900-talet början, järn med mässing detaljer, på hjultrissor, höjd ca 110, innermått ca 200x90 cm
Senare bemålning och hjul, smärre dekorskador
483533
2017-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här