Säng

Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNG, 1900-talet början, järn med mässing detaljer, på hjultrissor, höjd ca 110, innermått ca 200x90 cm

Senare bemålning och hjul, smärre dekorskador

483533

2017-09-10