Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1950-tal, mörkbetsad mahognyfaner, invändigt med hyllplan samt låda, etikettmärkt SMI Möbelbolaget Tranås "736", höjd 141, 82x42 cm
Bruksslitage, hyllplan med fläckar
483534
2017-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här