Skåp SMI 1950-tal
Vollendet
2017-09-10
483534
| Höchstes Gebot | 9 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SKÅP, 1950-tal, mörkbetsad mahognyfaner, invändigt med hyllplan samt låda, etikettmärkt SMI Möbelbolaget Tranås "736", höjd 141, 82x42 cm
Bruksslitage, hyllplan med fläckar