Skåp SMI 1950-tal

Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal
Skåp SMI 1950-tal

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1950-tal, mörkbetsad mahognyfaner, invändigt med hyllplan samt låda, etikettmärkt SMI Möbelbolaget Tranås "736", höjd 141, 82x42 cm

Bruksslitage, hyllplan med fläckar

483534

2017-09-10