Dockor 18/1900-tal

Dockor 18/1900-tal
Dockor 18/1900-tal
Dockor 18/1900-tal
Dockor 18/1900-tal
Dockor 18/1900-tal
Dockor 18/1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKOR, 4 st, 18/1900-tal, delvis glaserat porslin/biskvi, diverse kläder, hattar, dockdelar mm

Diverse skador

483541

2017-09-11