Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DIORAMA, 1800-talets slut, munk med man i vinkällare, lergods, monterad på träsockel, bemålad glashuv, total höjd 35, längd 34 cm
Mindre nagg
483557
2017-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här