Fat 1800-tal Kina

Fat 1800-tal Kina
Fat 1800-tal Kina
Fat 1800-tal Kina
Fat 1800-tal Kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, porslin, Kina, 1800-tal, celadonglasyr, centrumdekor av Shoutecken i underglasyrblått, botten med fyra karaktärers märke, diameter ca 29 cm

Nagg, slitage

483564

2017-09-10