Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF EKBERG, vas och skål, Gustavsberg 1919 resp. 1922, Sgrafitti, dekor av blad i mörkblått mot ljusblå fond, signerade, höjd ca 25,5 resp. 12 cm
Märken och repor
483568
2017-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här