Vas och skål Josef Ekberg

Vas och skål Josef Ekberg
Vas och skål Josef Ekberg
Vas och skål Josef Ekberg
Vas och skål Josef Ekberg
Vas och skål Josef Ekberg
Vas och skål Josef Ekberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF EKBERG, vas och skål, Gustavsberg 1919 resp. 1922, Sgrafitti, dekor av blad i mörkblått mot ljusblå fond, signerade, höjd ca 25,5 resp. 12 cm

Märken och repor

483568

2017-09-10