Skåp 1600-tal

Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1600-tal, Sverige, furu, invändigt med hyllplan, delvis bevarad originalmålning, höjd 86, 125x54,5 cm

Slitage och skador, renoverat och kompleterat

483583

2017-09-10