Klubbat för:
10 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
CARL TRÄGÅRDH (1861-1899): Kor i skogsglänta, signerad Carl Trägårdh, olja på duk, 69 x 74,5 cm.
Zustandsbeschreibung
483585
2017-09-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner