Carl Trägårdh, oljemålning

Carl Trägårdh, oljemålning
Carl Trägårdh, oljemålning
Carl Trägårdh, oljemålning
Carl Trägårdh, oljemålning
Carl Trägårdh, oljemålning
Carl Trägårdh, oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

CARL TRÄGÅRDH (1861-1899): Kor i skogsglänta, signerad Carl Trägårdh, olja på duk, 69 x 74,5 cm.

Zustandsbeschreibung

483585

2017-09-11