Bokhylla 1930-tal

Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1930-tal, fanérad i alm, nyckelbussningar i ben, med lådor och skåpdel, höjd ca 80, 170x28 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bakstycke med borrhål, smärre ytskador

483588

2017-09-11