Byrå Svenska Möbelfabriken

Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKEN, byrå, 1960-tal, fanérad, etikettmärkt, höjd ca 69, 82x41 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

483592

2017-09-11