Koffert 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOFFERT, 1900-talets första hälft, blålackerad metall, beslag och förstärkningar i mässing, höjd ca 52, 102x54 cm

Bruksslitage, smärre ytskador, nyckel finns att avhämta på utämningen

483594

2017-09-11