Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOFFERT, 1900-talets första hälft, blålackerad metall, beslag och förstärkningar i mässing, höjd ca 52, 102x54 cm
Bruksslitage, smärre ytskador, nyckel finns att avhämta på utämningen
483594
2017-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här